Press "Enter" to skip to content

İlk Nefes Kitabı PDF İndir

Bazı insanlar vardır varlığı rahmet olan; yağmur gibi, su gibi. Ama “gibi” işte. Aslında ne tam suya ne yağmura benzerler. Yağmur da su da bir ölçüye tabidir => Azı yarar, ortası karar, çoğu zarar… Hâlbuki onlara kanamazsınız da doyamazsınız da. Bir kere sirayet etmiştir her şeye. O varken her şey hiç olmuş… O yokken her şeyde biraz o var gibi olmuş ve o yokken her şeyden bir şey eksik olmuş! Böylece o, Rabbini kula hatırlatan en güzel sebep olmuş.
Şimdi Rabbim, O’nun yüreğimde olduğu hangi güne ne kadar şükretsem, rahmetine cevap olur? Peki, her güne şükür olsun. Amma sen ki vahyin iniş gününü âleme rahmet kıldın, anmamızı istedin; ben de oradan kısmen yol aldım ve O’nun başlangıcı olan bugüne kayıtsız kalamadım. O’nun ilk nefesine karşılık, sadece durmayı, susmayı kendime konduramadım.
Şimdi her gün bir yağmur tanesi, bugün de deniz olsun; her günler bugüne yağsın ve ben, bu gün yağmurdan ıslanmamak için denize gireyim. Ve sonra yine her günler her gün olsun…

İlk Nefes kitabını pdf okumanın tam zamanı. Yusuf Ziya Ünal tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Şiir (yerli) türünde yayınlanan İlk Nefes kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an İlk Nefes pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Şiir (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 160 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google