Press "Enter" to skip to content

İlkokul Öğrencileri İçin Dikkat Geliştirme Seti 2 (3. ve 4. Sınıf) Kitabı PDF İndir

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) çocuğun hayatını etkileyen en önemli problemlerden biridir. Bu problem giderilmediği takdirde çocuk, okul ve sosyal alanlarda çeşitli zorluklarla karşılaşacaktır.

İlkokul 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hazırladığımız
dikkat geliştirme setiyle çocuklar;
» Şekil, sayı ve resim dikkatini arttırma,
» Sayısal ve sözel muhakeme edebilme,
» Konsantrasyonunu geliştirme,
» Analitik, görsel ve mantıksal düşünebilme gibi
» kazanımlar elde edecektir.

Aynı zamanda çoçuklar oyun şeklinde hazırlanan etkinliklerle de hem aileleriyle hem de arkadaşlarıyla birlikte çok eğlenecek…

Ülkemizde dikkat geliştirmeyle ilgili olarak ilkokul öğrencilerinin yararlanabileceği çok fazla bir eser yoktur. Ancak bu konuda bilgi sahibi olan Erdinç Güllü’nün, öğrenciler üzerinde uygulamalar yaparak hazırladığı bu set, çok büyük bir boşluğu dolduracaktır. Ve ilkokul öğrencilerinin beynindeki dikkat sistemini güçlendirecek faydalı bir çalışmadır.

Dr. Fatih KALKINÇ
Uzman Psikolojik Danışman
>İlkokul Öğrencileri İçin Dikkat Geliştirme Seti 2 (3. ve 4. Sınıf) .
İlkokul Öğrencileri İçin Dikkat Geliştirme Seti 2 (3. ve 4. Sınıf) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Erdinç Güllü tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 6-12 Yaş Eğitici ve Yardımcı lar türünde yayınlanan İlkokul Öğrencileri İçin Dikkat Geliştirme Seti 2 (3. ve 4. Sınıf) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an İlkokul Öğrencileri İçin Dikkat Geliştirme Seti 2 (3. ve 4. Sınıf) pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 6-12 Yaş Eğitici ve Yardımcı lar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 56 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>İlkokul Öğrencileri İçin Dikkat Geliştirme Seti 2 (3. ve 4. Sınıf) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google