Press "Enter" to skip to content

İllüzyonların Anımsanışı

İllüzyonların Anımsanışı pdf okumanın tam zamanı. Yavuz Bozkurt tarafından kaleme alınan ve AKAŞA YAYINLARI türünde yayınlanan İllüzyonların Anımsanışı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-11-20 yılında basılan ve 312 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İllüzyonların Anımsanışı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından A Remembrance of Illusions ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yavuz Bozkurt ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri AKAŞA YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2018-11-20 yılında yayınlanan İllüzyonların Anımsanışı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yavuz Bozkurt ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İllüzyonların Anımsanışı pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 312 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: A Remembrance of Illusions
  • Kitap Adı: İllüzyonların Anımsanışı
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Yavuz Bozkurt
  • Yayın Evi: AKAŞA YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-11-20
  • Sayfa Sayısı: 312
  • Baskı No: 2. Baskı

İllüzyonların Anımsanışı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google