Press "Enter" to skip to content

İn(i)san Öyküleri Kitabı PDF İndir

Ezilmiş, horlanmış, dışlanmış Anadolu insanının arayışını, yaşama tutunmak için çabalarını farklı anlatım tarzları ile yoğuran akıcı ve şaşırtıcı öyküler bulacaksınız. Kimi kez düşündüren kimi kez hüzünlendiren bu öykülerin edebiyatımıza yeni bir soluk ve heyecan katacağını düşünüyorum.

Araştırmacı Yazar
Muammer MIRSAL

Akıp giden yaşam içinde açtığımız bir paranteze ne kadar çok şey sıkıştırırız; acı, sevinç, öfke, kaygı, kayıp…
Yaşamı bir anlam, anlamı ise detaylar üzerine inşa ederiz. Araya giren bir detay anlamı ne kadar değiştirir? Sıradan bir (i) kimi zaman bizi derde boğulmuş insan ederken kimi zaman da sürgün vermiş baharda Nisan eder. Nisan sürgünlerin ayıdır. Anadolu’nun sürgün(!) verdiği aydır Nisan.
Umudun ve acının parantezinde İn(i)san Hikâyeleri…
>İn(i)san Öyküleri .
İn(i)san Öyküleri kitabını pdf okumanın tam zamanı. İdris Erdoğdu tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Diğer türünde yayınlanan İn(i)san Öyküleri kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an İn(i)san Öyküleri pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 124 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>İn(i)san Öyküleri .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google