Press "Enter" to skip to content

İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca)

İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca) pdf okumanın tam zamanı. İnci Kut tarafından kaleme alınan ve KİŞİSEL YAYINLAR türünde yayınlanan İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 512 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6051331171 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. İnci Kut ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri KİŞİSEL YAYINLAR yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

İnci Kut ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 512 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6051331171
  • Kitap Adı: İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: İnci Kut
  • Yayın Evi: KİŞİSEL YAYINLAR
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 512
  • Baskı No: 1. Baskı

İş ve Ticaret Terimleri Sözlüğü (Fransızca-Türkçe / Türkçe-Fransızca) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google