Press "Enter" to skip to content

İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük

İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Öztürk Acun tarafından kaleme alınan ve DETAY YAYINCILIK türünde yayınlanan İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2015-03-31 yılında basılan ve 428 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052968864 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Öztürk Acun ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DETAY YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2015-03-31 yılında yayınlanan İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Öztürk Acun ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 428 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052968864
  • Kitap Adı: İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Öztürk Acun
  • Yayın Evi: DETAY YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2015-03-31
  • Sayfa Sayısı: 428
  • Baskı No: 1. Baskı

İşletme-Yönetim Terimleri Ansiklopedik Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google