Press "Enter" to skip to content

İsyan (Ciltli) Kitabı PDF İndir

Bir şehri kurtarmak için neleri feda edebilirsin?

Dünyada insanlar keskin çizgilerle ikiye ayrılmıştır ve bu düzenin sadece bir kazananı vardır. Zenginler, kendilerini hava kirliliğinden ve hastalıklardan koruyan özel kostümler giyerken kalan herkes fakirliğin pençesinde kırklı yaşlarını bile göremeden ölmektedir. İnsanların yozlaşmışlığı yüzünden hayatını kaybetmiş annesinin acısını içinde taşıyan Zhou, bedeli ne olursa olsun bu düzeni değiştirmeye kararlıdır.

Arkadaşlarının da yardımıyla, tüm bu felaketin yaratıcısı olan şirket Jin Holding’i içeriden yok etmek üzere zenginlerin arasına sızmayı başarır. Ancak bu yabancı dünyaya daldıkça planları daha da çetrefil bir hâle gelir. Attığı her adım, onu en kötü düşmanlarının kızı olan Daiyu’yla beraber büyük bir açmaza sürükler.

“Yüksek doz aksiyonla dolu bir hikâye.” —MARIE LU

“Güçlü, güncel ve yepyeni bir soluk.” —VERONICA ROTH

“İsyan, kolaylıkla bizim geleceğimize dönüşebilecek bir dünya öngörüyor.” —BETH REVIS

“İsyan’dan daha tatmin edici ve gerilimli bir distopya bulamayacaksınız.” —ANN AGUIRRE

“Toplumsal düzlemde bilinçli bir fütüristik gerilim.” —Kirkus

“Cindy Pon çevreyi, sesleri ve kokuları o kadar canlı anlatmış ki kendinizi Taipei’de hissedeceksiniz.” —Booklist

“Kültürel elementleri, yaratıcı teknolojisi ve hava kirliliği açısından günümüz koşullarında adım adım ilerlediğimiz gelecek tasarısıyla nefes kesici bir okuma deneyimi sunuyor.” —BCCB

“Okuru baştan çıkaracak denli güçlü bir bilimkurgu romanı.” —School Library Journal
>İsyan (Ciltli) .
İsyan (Ciltli) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Cindy Pon tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan İsyan (Ciltli) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an İsyan (Ciltli) pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 296 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>İsyan (Ciltli) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google