Press "Enter" to skip to content

Kafası Bozukların El Kitabı Kitabı PDF İndir

BİRAZ DA KÖTÜLÜK KAZANSIN

Hadi kabul edelim, şu pozitif olma furyasından hepimiz bıktık!
E, içimizdeki öfkeyi ve hayal kırıklıklarımızı da bir yere kusmamız lazım.
Tut, tut, nereye kadar, değil mi? Ay şiştik vallahi!
Öyleyse n’apıyoruz? Kafamız bozuldukça bu kitabı alıp içimizi boşaltıyoruz.
“O bana öyle dediğinde ben de keşke şöyle deseydim” ile başlayan tüm kâbuslarımızı, “neffffret ediyorum” diye biten tüm cümlelerimizi kâğıda döküyoruz.
AY, BANA Bİ’ RAHATLAMA GELDİ. NİHOHO!
>Kafası Bozukların El Kitabı .
Kafası Bozukların El Kitabı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Lotta Sonninen tarafından kaleme alınan ve Psikoloji Genel türünde yayınlanan Kafası Bozukların El Kitabı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kafası Bozukların El Kitabı pdf indirme sayfasındasınız. Psikoloji Genel kategorisinde yayınlanan eser, toplam 112 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kafası Bozukların El Kitabı .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google