Press "Enter" to skip to content

Kalbinin Sesini Dinle

Kalbinin Sesini Dinle pdf okumanın tam zamanı. Asuman Portakal tarafından kaleme alınan ve CARPE DİEM KİTAP türünde yayınlanan Kalbinin Sesini Dinle pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2014-02-13 yılında basılan ve 232 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kalbinin Sesini Dinle bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6051441009 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Asuman Portakal ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri CARPE DİEM KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2014-02-13 yılında yayınlanan Kalbinin Sesini Dinle için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Asuman Portakal ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kalbinin Sesini Dinle pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 232 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6051441009
  • Kitap Adı: Kalbinin Sesini Dinle
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Asuman Portakal
  • Yayın Evi: CARPE DİEM KİTAP
  • Basım Yılı: 2014-02-13
  • Sayfa Sayısı: 232
  • Baskı No: 1. Baskı

Kalbinin Sesini Dinle dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google