Press "Enter" to skip to content

Kalp Bağı Kitabı PDF İndir

Meri ve Sonya Kadim Kuyu (Çakra 1) enerji girdabının başında durmuş stabil olmaya çalışan foton huzmesine doğru bakıyorlardı. Sonya ona son bir kez daha sordu;
“Emin misin Meri? Hâlâ vazgeçebilirsin biliyorsun. Hem anneni de düşün, eğer umduğun gibi çıkmazsa ona ne olacak? Ona bir kez daha evlat acısı yaşatmaya hakkın yok. Neler olabileceğini sen de tahmin edebilirsin, her şeyi gerçekten göze aldın yani öyle mi?”

“Senin için çok iyi bir teklifimiz var, biliyorsun Golden Horn çok güçlü bir enerji noktası ve kırılması neredeyse imkânsız. Kaldı ki kapısındaki bekçi öyle sandığın gibi kolay lokma değil. Üstelik yayılmakta olan bu virüs, seni de etkileyecek, bundan kaçamazsın, görüyorsun bu elimdeki…”

der ve lafını yarım bırakıp, yanında taşıdığı el çantasından minik bir kapsül çıkarır. Bu kapsülün içinde mikron çapında, gözle görülmeyen bir nesne vardır. Kapsülü Artur’a doğru tutar ve devam eder,

“Elimdeki, tıt aaa. Nasıl desem Artur, bu elimdeki ile birlikte geliştirdiğimiz son teknolojilerle seni destekleyebiliriz, böylece bekçiyi yenip ne almaya geldiysen onu alabileceksin. Yani anlayacağın enerji çakrasına ulaşmak istiyorsan ulaşacaksın.”
“Bunun adı HEARTLINK!”

Aron,
“Sakin olun sakin, sırayla öncü grup geçsin ardından çocuklarla kadınlar, acele etmeden!”
Topluluk gruplar hâlinde geçitten geçmeye başlar, en son yaklaşık 10 kişi kalır.

Bunlar; Aron, Baher, J. Full ve tabii ki Miran ile birlikte, birkaç güvenlik görevlisidir. Bulundukları alanda yerler çatırdamaya başlamıştır.
>Kalp Bağı .
Kalp Bağı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Aslıhan Demir tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (yerli) türünde yayınlanan Kalp Bağı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kalp Bağı pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 234 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kalp Bağı .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google