Press "Enter" to skip to content

Kaplumbik Operasyonu / Masal ile Rüzgar Kitabı PDF İndir

Birbirinden çok ama çok farklı ikiz kardeşlerin tatlı çekişmeleri ile keyifli maceralar devam ediyor.
Bu defa ikiz kardeşler ve deli dolu ekip arkadaşları “Kaplumbik Operasyonu” ile karşımızdalar. Aksiyon dolu bu macerayı bu kez Rüzgar’dan dinliyoruz:
“- Demek ki neymiş Masal Hanım? Akıllı, cici kızlar da başını derde sokarmış!
– Sus dedim sana, zaten canım sıkkın!
– Yok öyle. Başımıza bu işleri ben açsaydım Masalcık susmak bilmezdi. Şimdi sen düşün bakalım, bu olanları annemlere nasıl açıklayacağımızı…
İnanmayacaksınız biliyorum ama Masal başımızı derde soktu! Tarihte bir ilk!”

Birbirinin zıttı ikiz kardeşlerin tatlı çekişmleri ve ekip arkadaşlarıyla girdikleri aksiyon dolu bir maceraya, “Kaplumbik Operasyonu’na” hazır olun!
>Kaplumbik Operasyonu / Masal ile Rüzgar .
Kaplumbik Operasyonu / Masal ile Rüzgar kitabını pdf okumanın tam zamanı. Şeniz Baş tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Hikaye türünde yayınlanan Kaplumbik Operasyonu / Masal ile Rüzgar kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kaplumbik Operasyonu / Masal ile Rüzgar pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Hikaye kategorisinde yayınlanan eser, toplam 176 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kaplumbik Operasyonu / Masal ile Rüzgar .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google