Press "Enter" to skip to content

Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın Hatıraları Kitabı PDF İndir

Küçük bir gemi reisliğinden başlayıp günn birinde kaptan-ı derya olan Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının bütün safhalarını maddesiyle manasıyla, inceden inceye anlatan bu eser, Kanuni Sultan Süleyman Han’ın emri üzerine Seyyid Muradi’nin yazdığı “Gazavat-ı Hayreddin Paşa” isimli eserdir. Seyyid Muradi, Hayreddin Paşa’nın yanında ve hizmetinde bulunmuş reislerdendir. Çok açık bir türkçe ile yazdığı eserindeki hadiselerin bir kısmını Barbaros Hayreddin Paşa’dan, bir kısmını gazalara istirak edenlerden, çoğunu da bizzat kendisinin iştirak ettiği seferlere şahit olarak kaleme almıştır.
>Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın Hatıraları .
Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın Hatıraları kitabını pdf okumanın tam zamanı. Seyyid Muradi Reis tarafından kaleme alınan ve Tarih Türk-Osmanlı türünde yayınlanan Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın Hatıraları kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın Hatıraları pdf indirme sayfasındasınız. Tarih Türk-Osmanlı kategorisinde yayınlanan eser, toplam 270 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın Hatıraları .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google