Press "Enter" to skip to content

Kara Cuma

Kara Cuma pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve KELİME YAYINLARI türünde yayınlanan Kara Cuma pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve Karton Kapak sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kara Cuma bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054969241 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri KELİME YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise TÜRKÇE. Kağıt yılında yayınlanan Kara Cuma için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kara Cuma pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser Karton Kapak sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054969241
  • Kitap Adı: Kara Cuma
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: KELİME YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: Karton Kapak
  • Baskı No: TÜRKÇE

Kara Cuma dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google