Press "Enter" to skip to content

Karahanlı Türkçesi Sözlüğü

Karahanlı Türkçesi Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Yusuf Halis tarafından kaleme alınan ve EĞİTİM KİTABEVİ türünde yayınlanan Karahanlı Türkçesi Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 847 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Karahanlı Türkçesi Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9754712107 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yusuf Halis ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri EĞİTİM KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Karahanlı Türkçesi Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yusuf Halis ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Karahanlı Türkçesi Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 847 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9754712107
  • Kitap Adı: Karahanlı Türkçesi Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yusuf Halis
  • Yayın Evi: EĞİTİM KİTABEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 847
  • Baskı No: 1. Baskı

Karahanlı Türkçesi Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google