Press "Enter" to skip to content

Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü Kitabı PDF İndir

“Richard Peterson Silikon Vadisi’nde psikiyatrist olarak birinci elden edindiği deneyimleri damıtmış ve davranışsal finans alanındaki bilgisini kullanarak başarılı bir yatırımcı olmak için gereken tüm duygusal nitelikleri tanımlamış. Karar Anı herkesin okuması gereken büyüleyici bir kitap, ama bunun da ötesinde okuduğunuz en kârlı kitap olabilir.”
-George Akerlof
Nobel Ekonomi Ödülü Sahibi
>Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü .
Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü kitabını pdf okumanın tam zamanı. Richard L. Peterson tarafından kaleme alınan ve Ekonomi Finans türünde yayınlanan Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü pdf indirme sayfasındasınız. Ekonomi Finans kategorisinde yayınlanan eser, toplam 496 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google