Press "Enter" to skip to content

Kayıp Haritanın Peşinde / İstanbul Dedektifleri Kitabı PDF İndir

Bilgin, Bilge ve Bora… Üç kardeş, İstanbul’un tarihî güzelliklerini görmek için gittikleri istanbul’da kendilerini, heyecanlı ve bir o kadar da tehlikeli bir maceranın içinde bulurlar. Yıldız adında birinden Bilgin’e gelen bir mail, onları ne olduğunu bilmedikleri bir haritanın peşine düşürecek ve sonrasında olaylar hiç beklemedikleri şekilde gelişecektir. Tabii, İstanbul’un eşsiz güzelliği eşliğinde!..
>Kayıp Haritanın Peşinde / İstanbul Dedektifleri .
Kayıp Haritanın Peşinde / İstanbul Dedektifleri kitabını pdf okumanın tam zamanı. Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Hikaye türünde yayınlanan Kayıp Haritanın Peşinde / İstanbul Dedektifleri kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kayıp Haritanın Peşinde / İstanbul Dedektifleri pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Hikaye kategorisinde yayınlanan eser, toplam 144 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kayıp Haritanın Peşinde / İstanbul Dedektifleri .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google