Press "Enter" to skip to content

Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü

Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. M. Yıldız Hoşgören tarafından kaleme alınan ve TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI türünde yayınlanan Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2016-06-10 yılında basılan ve Karton Kapak sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751621511 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. M. Yıldız Hoşgören ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise TÜRKÇE. 2016-06-10 yılında yayınlanan Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. M. Yıldız Hoşgören ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser Karton Kapak sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751621511
  • Kitap Adı: Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. M. Yıldız Hoşgören
  • Yayın Evi: TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-06-10
  • Sayfa Sayısı: Karton Kapak
  • Baskı No: TÜRKÇE

Kazan – Tatar Türkçesi Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google