Press "Enter" to skip to content

Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri

Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri pdf okumanın tam zamanı. Benji Davies tarafından kaleme alınan ve TUTİ KİTAP türünde yayınlanan Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, 2018-01-24 yılında basılan ve 184 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059218566 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Benji Davies ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri TUTİ KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-01-24 yılında yayınlanan Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Benji Davies ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 184 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059218566
  • Kitap Adı: Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Benji Davies
  • Yayın Evi: TUTİ KİTAP
  • Basım Yılı: 2018-01-24
  • Sayfa Sayısı: 184
  • Baskı No: 1. Baskı

Kendimi Keşfediyorum & Çocuklar İçin Nörobilim Temelli Duygu, Farkındalık ve Dikkat Egzersizleri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google