Press "Enter" to skip to content

Kendinizi Ödüllendirin

Kendinizi Ödüllendirin pdf okumanın tam zamanı. Murat Tunalı tarafından kaleme alınan ve NEMESİS KİTAP türünde yayınlanan Kendinizi Ödüllendirin pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 273 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kendinizi Ödüllendirin bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055092221 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Murat Tunalı ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri NEMESİS KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Kendinizi Ödüllendirin için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Murat Tunalı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kendinizi Ödüllendirin pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 273 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055092221
  • Kitap Adı: Kendinizi Ödüllendirin
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Murat Tunalı
  • Yayın Evi: NEMESİS KİTAP
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 273
  • Baskı No: 1. Baskı

Kendinizi Ödüllendirin dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google