Press "Enter" to skip to content

Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın

Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın pdf okumanın tam zamanı. Evgeny Morozov tarafından kaleme alınan ve SAY YAYINLARI türünde yayınlanan Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2013-12-02 yılında basılan ve 432 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050201963 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Evgeny Morozov ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri SAY YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2013-12-02 yılında yayınlanan Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Evgeny Morozov ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 432 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6050201963
  • Kitap Adı: Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Evgeny Morozov
  • Yayın Evi: SAY YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2013-12-02
  • Sayfa Sayısı: 432
  • Baskı No: 1. Baskı

Kim Korkar Soruşturmacı Gazeteciden? & Araştırmacı ve Soruşturmacı Gazetecilik:Dün, Bugün, Yarın dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google