Press "Enter" to skip to content

Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük

Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük pdf okumanın tam zamanı. Yrd. Doç. Dr. Rojan Gümüş tarafından kaleme alınan ve AKÇAĞ YAYINLARI türünde yayınlanan Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-07-01 yılında basılan ve 232 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yrd. Doç. Dr. Rojan Gümüş ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri AKÇAĞ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-07-01 yılında yayınlanan Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yrd. Doç. Dr. Rojan Gümüş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 232 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN:
  • Kitap Adı: Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yrd. Doç. Dr. Rojan Gümüş
  • Yayın Evi: AKÇAĞ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-07-01
  • Sayfa Sayısı: 232
  • Baskı No: 1. Baskı

Kitabü’l Ef’al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google