Press "Enter" to skip to content

Kitap Kurdu ve Çirkin Kitabı PDF İndir

Zamanın kendisi kadar eski bir hikâye, onlarla yeni baştan yazılıyor . . .

Rosie Thorne, ExcelciCon balosunda tanıştığı gizemli General Sond sayesinde uzun zamandır ilk kez gülümsemişti. Yazamadığı üniversite başvuru mektubu, gelecek sene için para biriktirmesi gerektiği ve annesinin ölümünün içinde bıraktığı boşluk bir geceliğine yok olmuştu sanki. Fakat hayat peri masallarındaki gibi değildi.

Hollywood’un prensi Vance Reigns ise yarattığı son skandalın sorumluluğundan kaçmak ve kariyerini kurtarabilmek için bir süreliğine ortadan kaybolmak zorundaydı. Hiçliğin ortasındaki devasa bir evde, köpeği ve Yıldızalanı kitaplarıyla dolu bir kütüphaneyle hapsolmuştu.

Tuhaf tesadüfler çok değerli bir şeyin kaybolmasına ve çok daha değerli bir şeyin doğmasına sebep olacaktı. Çok uzun süredir taktıkları maskelerin ardında aslında kim vardı?

“Tüm kitapseverleri kalbinden vuracak bir peri masalı.” —CNN

“Mükemmel bir anlatım ve eğlenceli ters köşeler.” —SLJ

“Güzel ve Çirkin’e esprili bir bakış.” —Booklist

“Bir kâse dondurma yemek gibi keyifli ve akıcı.” —New York Journal of Books

“Şehirdeki her kitapçının çatısına çıkıp ‘BUNU OKUYUN!’ diye bağırmak isteyeceksiniz.” —Geekmom

“Asley Poston, geek olmak ne demek çok iyi biliyor” —Twin Citties Geek

“Son derece çekici.” —Buzzfeed

“Tatmin edici bir geek aşk hikâyesi.” —Kirkus
>Kitap Kurdu ve Çirkin .
Kitap Kurdu ve Çirkin kitabını pdf okumanın tam zamanı. Ashley Poston tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Kitap Kurdu ve Çirkin kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kitap Kurdu ve Çirkin pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 280 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kitap Kurdu ve Çirkin .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google