Press "Enter" to skip to content

Kız Kardeşim Vampir 1 / Ben O, O Ben Kitabı PDF İndir

ÇILGIN BİR VAMPİR KİTABI
Bir ikizim mi var?

Hem de bir vampir?

Olivia Abbott yeni taşındıkları yerde okulun amigo takımına girmek ve yeni arkadaşlar edinmek istiyordur. Ve Ivy Vega ile tanışır. Ivy, ilk başta Olivia’nın tam tersidir; kara elbiseler ve solgun bir bakış. Ama daha sonra ikiz olduklarını fark ederler.

Olivia ve Ivy böylelikle birbirilerinin yerine geçerler. Olivia Ivy’nin hayatını alır, Ivy de Olivia’nın. Böylelikle Olivia korkunç bir gerçekle daha karşı karşıya kalır. Kız kardeşi bir vampirdir ve bulunduğu yerde başka vampirler de vardır.

DİŞLERİNİZİ IVY VE OLIVIA’NIN MACERASINA ÇILGINCA GEÇİREBİLİRSİNİZ!
>Kız Kardeşim Vampir 1 / Ben O, O Ben .
Kız Kardeşim Vampir 1 / Ben O, O Ben kitabını pdf okumanın tam zamanı. Sienna Mercer tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Kız Kardeşim Vampir 1 / Ben O, O Ben kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kız Kardeşim Vampir 1 / Ben O, O Ben pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 224 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kız Kardeşim Vampir 1 / Ben O, O Ben .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google