Press "Enter" to skip to content

Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu Kitabı PDF İndir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman tarafından kaleme alınan Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu isimli kitap yakında okuyucusuyla buluşuyor. Kitapta bulunan sıra dışı konularla, anne adaylarının kafasında bulunan bir çok soru cevabını bulacak.
Op. Dr. Ayşe Duman, Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu kitabında, yıllardır sürdürülen türlü algı oyunu ve operasyonlara rağmen, doğumun doğal bir süreç olduğunu anlatıyor.
“Kolay doğum nasıl mümkün olur?” sorusuna farklı cevapların arandığı kitapta;
– Adına “doğum” dediğimiz mucize yolculuğun önündeki engellerin nasıl kaldırılacağı,
– “En az 3 çocuk” beklentisi ve gerçekler,
– Anneliği tehdit eden başlıca durumlar,
– Anne adaylarının yanlış bilgi tuzağından nasıl kurtulabileceği,
– Annelik mahremiyetinin neden korunamadığı,
– Baba adaylarının nelere dikkat etmesi gerektiği,
– Kahkahalarla gülen çocuklara neden hasret kaldığımız,
– Dişi kuşun orijinal tasarımını kimlerin bozduğu,
– Anne yakınlarına düşen görevler, gibi doğumla ilgili bir çok soruya da cevap veriliyor.

“Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu, insanımıza aile olmayı, anne olmayı, çocuk sevgisini yaşama hakkını hatırlatma gerekçesinin ürünü olarak ortaya çıkan bir eser” ifadesiyle kitabın gerekçesini açıklayan Op. Dr. Ayşe Duman, bütün ağrı ve algı söylemlerine karşın doğumun normal olduğunu, kolay olduğunu vurguluyor ve ekliyor: “Kolay Doğum mümkündür.”
>Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu .
Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu kitabını pdf okumanın tam zamanı. Dr. Ayşe Duman tarafından kaleme alınan ve Sağlık-Tıp Eğitim türünde yayınlanan Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu pdf indirme sayfasındasınız. Sağlık-Tıp Eğitim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 264 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kolay Doğum ve Yeniden Doğum Yolculuğu .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google