Press "Enter" to skip to content

Kör Baykuş (Farsça) Kitabı PDF İndir

«در زﻧﺪﮔﯽ زﺧﻤﻬﺎﯾﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﺧﻮره در اﻧﺰوا روح را آﻫﺴﺘﻪ ﻣﯿﺨﻮرد و ﻣﯿﺘﺮاﺷﺪ. اﯾﻦ دردﻫﺎ را ﻧﻤﯿﺸﻮد ﺑﻪﮐﺴﯽ اﻇﻬﺎر ﮐﺮد، ﭼﻮن ﻋﻤﻮﻣﺎ ﻋﺎدت دارﻧﺪ ﮐﻪ اﯾﻦ دردﻫﺎی ﺑﺎورﻧﮑﺮدﻧﯽ را ﺟﺰو اﺗﻔﺎﻗﺎت و ﭘﯿﺸﺎﻣﺪﻫﺎی ﻧﺎدر و ﻋﺠﯿﺐ ﺑﺸﻤﺎرﻧﺪ؛ و اﮔﺮ ﮐﺴﯽ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﯾﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﺪ، ﻣﺮدم ﺑﺮﺳﺒﯿﻞ ﻋﻘﺎﯾﺪ ﺟﺎری و ﻋﻘﺎﯾﺪ ﺧﻮدﺷﺎن ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ آﻧﺮا ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﮑﺎک و ﺗﻤﺴﺨﺮآﻣﯿﺰ ﺗﻠﻘﯽ ﺑﮑﻨﻨﺪ؛ زﯾﺮا ﺑﺸﺮ ﻫﻨﻮز ﭼﺎره و دواﺋﯽ ﺑﺮاﯾﺶ ﭘﯿﺪا ﻧﮑﺮده و ﺗﻨﻬﺎ داروی آن ﻓﺮاﻣﻮﺷﯽ ﺑﻪﺗﻮﺳﻂ ﺷﺮاب و ﺧﻮاب ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﺑﻪوﺳﯿﻠﮥ اﻓﯿﻮن و ﻣﻮاد ﻣﺨﺪره اﺳﺖ؛ وﻟﯽ اﻓﺴﻮس ﮐﻪ ﺗﺄﺛﯿﺮ اﯾﻦﮔﻮﻧﻪ داروﻫﺎ ﻣﻮﻗﺖ اﺳﺖ و ﺑﻪﺟﺎی ﺗﺴﮑﯿﻦ ﭘﺲ از ﻣﺪﺗﯽ ﺑﺮ ﺷﺪت درد ﻣﯽاﻓﺰاﯾﺪ.»
>Kör Baykuş (Farsça) .
Kör Baykuş (Farsça) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Sadık Hidayet tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Kör Baykuş (Farsça) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Kör Baykuş (Farsça) pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 110 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Kör Baykuş (Farsça) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google