Press "Enter" to skip to content

Korku Tüneli 1 / Yarasalar Vadisi Kitabı PDF İndir

KORKU TÜNELİNE GİRİN!
CESARETİNİZİ TEST EDİN!
Yarasaların egemen olduğu bu vadide bir başınasınız. Bakalım Altın Tapınak’a ulaşmayı başaracak mısınız?
Ardı ardına yaşadığınız felaketler sizi en büyük korkunuzla yüzleşmek zorunda bırakır. Yarasalarla… Yaşamınıza yeniden düzen verebilmek, amaçlarınıza ulaşabilmek için Yarasalar Vadisi’ni aşmak zorundasınız. Bu vadiyi aşmalı, Altın Tapınak’a ulaşmalısınız.
Ancak bu yolda sizi bekleyen sayısız tehlike var… Kanlı Kayalar Geçidi, Korku Dağları, Kâbus Ormanı, Kara Şato, Yarasa Kalesi, Cadılar Evi, Kara Bataklık bunlardan yalnızca birkaçı…
Bütün bu tehlikeleri aşıp Altın Tapınak’a ulaşabilir; yaşamınızı başarılı, zengin ve ünlü biri olarak sürdürebilirsiniz. Ya da yaşamınızdan olabilirsiniz. Bu kitapta tam 16 farklı son var… Ancak bunlardan sadece biri iyi… Hangi sona ulaşacağınızı, romanı okurken vereceğiniz kararlar belirleyecek.
BU KİTABIN KAHRAMANI SİZSİNİZ!
MACERANIN GİDİŞATINI VERECEĞİNİZ KARARLAR BELİRLEYECEK!
>Korku Tüneli 1 / Yarasalar Vadisi .
Korku Tüneli 1 / Yarasalar Vadisi kitabını pdf okumanın tam zamanı. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Korku Tüneli 1 / Yarasalar Vadisi kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Korku Tüneli 1 / Yarasalar Vadisi pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 12 + Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 152 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Korku Tüneli 1 / Yarasalar Vadisi .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google