Press "Enter" to skip to content

Koyun Yetiştiriciliği Kitabı PDF İndir

1.Koyun yetiştirmenin tarihçesi ve gelişimi
2.Dünya ve Türkiye’de koyun yetiştiriciliği
3.Koyun ırkları ve tipleri
4.Koyunlarda üreme-Biyo güvenlik uygulamaları
5.Koyunlarda yetiştirme işleri
6.Koyunlarda bakım ve yönetim
7.Koyun besleme-Koyunlarda davranış
8.Koyunlarda damızlık seçimi-Koyunlarda refah
9.Koyun barınakları-Koyunlarda kalıtsal kusurlar
10.Koyunların otlatılması-Sürü sağlığı ve koruma önlemleri
11.Yapağı
12.Süt üretimi-Et üretimi-Çoban ve Koyun
>Koyun Yetiştiriciliği .
Koyun Yetiştiriciliği kitabını pdf okumanın tam zamanı. Mehmet Koyuncu tarafından kaleme alınan ve Hobi Hayvanlar türünde yayınlanan Koyun Yetiştiriciliği kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Koyun Yetiştiriciliği pdf indirme sayfasındasınız. Hobi Hayvanlar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 420 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Koyun Yetiştiriciliği .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google