Press "Enter" to skip to content

Küçük Başlayın, Büyük Düşünün

Küçük Başlayın, Büyük Düşünün pdf okumanın tam zamanı. Steve Jobs tarafından kaleme alınan ve ZEPLİN türünde yayınlanan Küçük Başlayın, Büyük Düşünün pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-08-07 yılında basılan ve 168 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Küçük Başlayın, Büyük Düşünün bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052060001 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Steve Jobs ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ZEPLİN yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-08-07 yılında yayınlanan Küçük Başlayın, Büyük Düşünün için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Steve Jobs ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Küçük Başlayın, Büyük Düşünün pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 168 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052060001
  • Kitap Adı: Küçük Başlayın, Büyük Düşünün
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Steve Jobs
  • Yayın Evi: ZEPLİN
  • Basım Yılı: 2017-08-07
  • Sayfa Sayısı: 168
  • Baskı No: 1. Baskı

Küçük Başlayın, Büyük Düşünün dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google