Press "Enter" to skip to content

Kültürün Abc’si

Kültürün Abc’si pdf okumanın tam zamanı. Dr. Ahmet Büyükduman tarafından kaleme alınan ve YAPI KREDİ YAYINLARI türünde yayınlanan Kültürün Abc’si pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-07-04 yılında basılan ve 118 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kültürün Abc’si bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9753637992 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Ahmet Büyükduman ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 9. Baskı. 2017-07-04 yılında yayınlanan Kültürün Abc’si için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Ahmet Büyükduman ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kültürün Abc’si pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 118 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9753637992
  • Kitap Adı: Kültürün Abc’si
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Dr. Ahmet Büyükduman
  • Yayın Evi: YAPI KREDİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-07-04
  • Sayfa Sayısı: 118
  • Baskı No: 9. Baskı

Kültürün Abc’si dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google