Press "Enter" to skip to content

Kurum Kültürü

Kurum Kültürü pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Tuncer Gülensoy tarafından kaleme alınan ve İLETİŞİM YAYINLARI türünde yayınlanan Kurum Kültürü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2016-10-21 yılında basılan ve 64 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kurum Kültürü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9750501241 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Tuncer Gülensoy ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri İLETİŞİM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-10-21 yılında yayınlanan Kurum Kültürü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Tuncer Gülensoy ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kurum Kültürü pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 64 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9750501241
  • Kitap Adı: Kurum Kültürü
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Prof. Dr. Tuncer Gülensoy
  • Yayın Evi: İLETİŞİM YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-10-21
  • Sayfa Sayısı: 64
  • Baskı No: 1. Baskı

Kurum Kültürü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google