Press "Enter" to skip to content

Kurumsal İktisat

Kurumsal İktisat pdf okumanın tam zamanı. Av. Yasemin Yaşa tarafından kaleme alınan ve İLETİŞİM YAYINLARI türünde yayınlanan Kurumsal İktisat pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2014-10-01 yılında basılan ve 169 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Kurumsal İktisat bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9750527142 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Av. Yasemin Yaşa ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İLETİŞİM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2014-10-01 yılında yayınlanan Kurumsal İktisat için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Av. Yasemin Yaşa ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Kurumsal İktisat pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 169 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9750527142
  • Kitap Adı: Kurumsal İktisat
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Av. Yasemin Yaşa
  • Yayın Evi: İLETİŞİM YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2014-10-01
  • Sayfa Sayısı: 169
  • Baskı No: 2. Baskı

Kurumsal İktisat dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google