Press "Enter" to skip to content

Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü

Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Ali Püsküllüoğlu tarafından kaleme alınan ve PHOENİX YAYINEVİ türünde yayınlanan Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve Ciltli sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053991304 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ali Püsküllüoğlu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri PHOENİX YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ali Püsküllüoğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser Ciltli sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053991304
  • Kitap Adı: Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Ali Püsküllüoğlu
  • Yayın Evi: PHOENİX YAYINEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: Ciltli
  • Baskı No: 1. Baskı

Lazca Deyimler ve Atasözleri Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google