Press "Enter" to skip to content

Liderliğin Kitabını Yazdım

Liderliğin Kitabını Yazdım pdf okumanın tam zamanı. M. Yavuz Durmuş tarafından kaleme alınan ve AZ KİTAP türünde yayınlanan Liderliğin Kitabını Yazdım pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2013-07-31 yılında basılan ve 223 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Liderliğin Kitabını Yazdım bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9752441835 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. M. Yavuz Durmuş ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri AZ KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2013-07-31 yılında yayınlanan Liderliğin Kitabını Yazdım için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

M. Yavuz Durmuş ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Liderliğin Kitabını Yazdım pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 223 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9752441835
  • Kitap Adı: Liderliğin Kitabını Yazdım
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: M. Yavuz Durmuş
  • Yayın Evi: AZ KİTAP
  • Basım Yılı: 2013-07-31
  • Sayfa Sayısı: 223
  • Baskı No: 1. Baskı

Liderliğin Kitabını Yazdım dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google