Press "Enter" to skip to content

Marco Polo: Yaşamı ve Efsanesi Kitabı PDF İndir

Marco Polo, Orta Çağ’ın en tanınmış figürlerinden ve o dönemde Uzak Doğu Asya’ya giden birkaç tanınmış gezginden biridir. Bir tacir ve maceracı olarak “maceraperest tüccar” diye tanımlanır ancak bundan çok daha fazlasıdır. Yabancıların tarihçisi, Uzak Doğu’nun büyüleyici coğrafyası hakkında bir görgü tanığının deneyimiyle şaşkın bir izleyici kitlesi için bilgiler veren ilk Avrupalı gezgindir o. Bu kitapta amaç, “efsane” Marco Polo’ya karşı “gerçek” Marco Polo’ya can vermek değil, orta hâlli Venedikli bir tüccar ailesinin oğlunun nasıl bugün bildiğimiz göz kamaştırıcı figür hâline geldiğini göstermektir. Dünyanın önde gelen seyyahlarından Marco Polo’nun bu biyografisi, gerçekle efsaneyi birbirinden ayırmakta ve tarihi gerçekliğe dayanarak ünlü seyyahın hakiki yaşamını ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.
Marina Münkler, Dresden Teknik Üniversitesinde eski ve erken modern dönem edebiyatı ve kültürü profesörüdür.
>Marco Polo: Yaşamı ve Efsanesi .
Marco Polo: Yaşamı ve Efsanesi kitabını pdf okumanın tam zamanı. Marina Münkler tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Biyografi-Otobiyografi türünde yayınlanan Marco Polo: Yaşamı ve Efsanesi kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Marco Polo: Yaşamı ve Efsanesi pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Biyografi-Otobiyografi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 117 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Marco Polo: Yaşamı ve Efsanesi .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google