Press "Enter" to skip to content

Matematiksel Düşünme Kitabı PDF İndir

Matematiğin kimliği antikçağdan günümüze değin tartışılmaya devam ediyor: ● Konusu ve yöntemi bakımından matematiği diğer entelektüel çalışmalardan ayıran özellikler nelerdir? ● Matematik niçin olgusal bilimler için vazgeçilmez bir araç? ● Matematiksel kesinlikten ne anlıyoruz; “ispat” ne demektir? ● Matematik ile Mantık özdeş midir? ● Matematiğin kültür bağlamındaki konumu, sanatla ilişkisi, yüksek eğitsel değeri nasıl açıklanabilir? İşte Matematiksel Düşünme’de tartışılan başlıca sorunlar bunlar. Cemal Yıldırım, matematiği teknik ya da işlemsel yanıyla değil, düşünsel yapısıyla ele alıyor, çözümlemelerini okuyucuların kolayca anlayabileceği açık ve yalın bir dille sunuyor. Seçkin düşünürlerden alınan 10 metinle de farklı bir boyut kazanan bu kitap, düşün dünyamızda önemli bir boşluğu dolduruyor.
>Matematiksel Düşünme .
Matematiksel Düşünme kitabını pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Cemal Yıldırım tarafından kaleme alınan ve Bilim & Mühendislik Kuramsal lar & Matematik türünde yayınlanan Matematiksel Düşünme kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Matematiksel Düşünme pdf indirme sayfasındasınız. Bilim & Mühendislik Kuramsal lar & Matematik kategorisinde yayınlanan eser, toplam 384 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Matematiksel Düşünme .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google