Press "Enter" to skip to content

Matrix’ten Çıkış Mefisto Geçidi Kitabı PDF İndir

Matrıx dünyası’nın ışıklı ve sanal koridorlarında birbirini kovalarken ‘kendini’ yitiren ‘modern insan’; içine düştüğü ‘kaybolmuşluk hâli’ni fark edemeyecek kadar yoğun bugün!
Zîrâ sağa sola ateş ederek popülaritesini artırma yolunda cansiperâne mücadele eden ‘sosyal medya savaşçıları’nın çalkantılı piyasasına ayak uydurmak, mesaj kutusuna yığılan iletilere yetişmek ve devekuşlarının verdiği o traji-komik fotoğrafları yineleyerek sanal âlemde zirveleri (!) zorlamak durumunda..!
Çağın en etkili silahlarından biri olan ‘yeni medya’nın, günün en çok iş gören mevziileri hâline gelen ‘siber siperler’in ve “modern insana ‘sosyal gıda’ adı altında enjekte edilen hazır reçete”nin dili bu zîrâ.
Ne trajiktir ki; ‘matrıx’te olduğundan bîhaber şizofrenik bilinçler’ olarak elbirliğiyle inşâ ettiğimiz bu devasa öğütücünün temel yakıtı da biziz..!
‘Süflî’ olanın ‘âlî’,
âlî olanın da süflî olarak algılandığı
böylesi kaygan ve kaypak bir düzlemde;
‘Sosyo-Matrıx’ dediğimiz ‘Enigmatik Çağ’ın
göbeğindeyiz artık!
Matrıx filmindeki Ajan Smith’lerin, sağımızdan solumuzdan vızır vızır işlediği bir dönem bu dönem! ‘Foton Kuşağı’, ‘Altın Çağ’, ‘Beyin Yüzyılı’, ‘Kova Çağı’, ‘Âhir Zaman’ ya da ‘Enigmatik Çağ’..!
Adına ne derseniz deyin; ‘düşük frekanslı deccâliyet zihni’ ile ‘yüksek frekanslı mehdiyet şuuru’nun başa baş bir mücadele, kıran kırana bir çekişmeyle hararet ibresini yükselttiği hikmetli bir mevsim!
Yenilenerek ve ait olduğu yere doğru yönlenerek, ‘fix menü’ adı altında kendine dayatılan tüm zehirli kodlardan ayrışacak, “Matrıx’i Yarıp Çıkacak Olan ‘KARTAL’ ”sa; hem “Matrıx’i ‘Oku/yan’ Birey”, hem de “Sosyo-Matrıx’e Uyanan Anadolu” artık!
Şifre mi?
Şifre, “MEFİSTO” elbet..!
>Matrix’ten Çıkış
Mefisto Geçidi .
Matrix’ten Çıkış
Mefisto Geçidi kitabını pdf okumanın tam zamanı. Ayten Çalış tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Diğer türünde yayınlanan Matrix’ten Çıkış
Mefisto Geçidi kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Matrix’ten Çıkış
Mefisto Geçidi pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 192 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Matrix’ten Çıkış
Mefisto Geçidi .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google