Press "Enter" to skip to content

Mesnevi’den Seçme Öyküler (Türk ve Doğu Klasikleri) Kitabı PDF İndir

Mevlana’nın temel yapıtı olan Mesnevi’de mistik öğretiyi fıkralar, özdeyişler, öyküler ve alegorilerle anlatır.
Mevlana, Mesnevi’sinin yirmi altı bin dizesini mistiklerin ve kendi izleyicilerinin 13. yüzyıldaki değişik yönlerini dile getiren Mesnevi, daldan dala atlayan çağrıştırmalarla okuyanı etkiler. Böylece toplum yaşamının belli bir dönemine ışık tutar. Kendi deyişiyle ilahi sevginin deneyimini yansıtır.
>Mesnevi’den Seçme Öyküler (Türk ve Doğu Klasikleri) .
Mesnevi’den Seçme Öyküler (Türk ve Doğu Klasikleri) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Mevlana tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Doğu Klasikleri türünde yayınlanan Mesnevi’den Seçme Öyküler (Türk ve Doğu Klasikleri) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Mesnevi’den Seçme Öyküler (Türk ve Doğu Klasikleri) pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Doğu Klasikleri kategorisinde yayınlanan eser, toplam 192 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Mesnevi’den Seçme Öyküler (Türk ve Doğu Klasikleri) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google