Press "Enter" to skip to content

Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü

Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Dr. Ahmad Jabbari tarafından kaleme alınan ve EZGİ KİTABEVİ türünde yayınlanan Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-03-26 yılında basılan ve 158 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9781624116 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Ahmad Jabbari ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri EZGİ KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-03-26 yılında yayınlanan Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Ahmad Jabbari ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 158 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9781624116
  • Kitap Adı: Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Dr. Ahmad Jabbari
  • Yayın Evi: EZGİ KİTABEVİ
  • Basım Yılı: 2019-03-26
  • Sayfa Sayısı: 158
  • Baskı No: 1. Baskı

Modern Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google