Press "Enter" to skip to content

Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi

Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi pdf okumanın tam zamanı. Nur Gezek tarafından kaleme alınan ve DETAY YAYINCILIK türünde yayınlanan Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 1599 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052540763 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Nur Gezek ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri DETAY YAYINCILIK yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Nur Gezek ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 1599 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052540763
  • Kitap Adı: Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Nur Gezek
  • Yayın Evi: DETAY YAYINCILIK
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 1599
  • Baskı No: 1. Baskı

Mutfak Uygulamaları & İşletme ve Eğitim Rehberi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google