Press "Enter" to skip to content

Neoklasik İktisat Teorisi

Neoklasik İktisat Teorisi pdf okumanın tam zamanı. Cihan Çetinkaya tarafından kaleme alınan ve İLETİŞİM YAYINLARI türünde yayınlanan Neoklasik İktisat Teorisi pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 320 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Neoklasik İktisat Teorisi bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9750522352 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Cihan Çetinkaya ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İLETİŞİM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Neoklasik İktisat Teorisi için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Cihan Çetinkaya ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Neoklasik İktisat Teorisi pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 320 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9750522352
  • Kitap Adı: Neoklasik İktisat Teorisi
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Cihan Çetinkaya
  • Yayın Evi: İLETİŞİM YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 320
  • Baskı No: 1. Baskı

Neoklasik İktisat Teorisi dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google