Press "Enter" to skip to content

Nicel Karar Yöntemleri

Nicel Karar Yöntemleri pdf okumanın tam zamanı. Aslıhan Aydın tarafından kaleme alınan ve SİYASAL KİTABEVİ türünde yayınlanan Nicel Karar Yöntemleri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2010-07-13 yılında basılan ve 114 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Nicel Karar Yöntemleri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6059721615 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Aslıhan Aydın ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri SİYASAL KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2010-07-13 yılında yayınlanan Nicel Karar Yöntemleri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Aslıhan Aydın ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Nicel Karar Yöntemleri pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 114 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6059721615
  • Kitap Adı: Nicel Karar Yöntemleri
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Aslıhan Aydın
  • Yayın Evi: SİYASAL KİTABEVİ
  • Basım Yılı: 2010-07-13
  • Sayfa Sayısı: 114
  • Baskı No: 1. Baskı

Nicel Karar Yöntemleri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google