Press "Enter" to skip to content

Nikola Tesla Gibi Düşünmek Kitabı PDF İndir

NİKOLA TESLA GİBİ DÜŞÜNMEK
NİKOLA TESLA

“Ben hayatta en çok kitapları sevdim” diyen dünya tarihini değiştirecek icatlara imza atmış mucit Nikola Tesla’yı bu kitapta kendi kaleminden okuyacak, düşüncelerinin arkasında duruşuna, hayallerinin peşinden ayrılmayışına ve başarılarına hayranlık duyacaksınız.
——————–
Eğer düşünce de emek sayılırsa,
dünyanın en çalışkan insanlarından biri kabul edilebilirim.
* * *
Yaptığım her işte bana rehberlik eden arzu,
doğanın güçlerini insanlığın emrine sunma arzusudur.
* * *
Geçmişe dönüp baktığımda kaderimizi etkileyen olayların
ne kadar sessiz sedasız gerçekleştiğini görüyorum.
* * *
Başarılar ve başarısızlıklar ayrılmazdır, tıpkı madde ve kuvvet gibi.
* * *
Eğer evrenin sırlarını öğrenmek istiyorsanız;
enerji, frekans ve titreşim kavramlarıyla düşünün.
>Nikola Tesla Gibi Düşünmek .
Nikola Tesla Gibi Düşünmek kitabını pdf okumanın tam zamanı. Nikola Tesla tarafından kaleme alınan ve Diğer Kişisel Gelişim türünde yayınlanan Nikola Tesla Gibi Düşünmek kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Nikola Tesla Gibi Düşünmek pdf indirme sayfasındasınız. Diğer Kişisel Gelişim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 128 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Nikola Tesla Gibi Düşünmek .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google