Press "Enter" to skip to content

Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı

Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI türünde yayınlanan Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2015-01-01 yılında basılan ve 222 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6057990181 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. 2015-01-01 yılında yayınlanan Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 222 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6057990181
  • Kitap Adı: Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2015-01-01
  • Sayfa Sayısı: 222
  • Baskı No: 3. Baskı

Oğuzların Diliyle Dedem Korkudun Kitabı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google