Press "Enter" to skip to content

Okuma Günlüğü

Okuma Günlüğü pdf okumanın tam zamanı. Okan Haluk Akbay tarafından kaleme alınan ve EPSİLON YAYINEVİ türünde yayınlanan Okuma Günlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 2240 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Okuma Günlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9755090533 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Okan Haluk Akbay ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri EPSİLON YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Okuma Günlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Okan Haluk Akbay ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Okuma Günlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 2240 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9755090533
  • Kitap Adı: Okuma Günlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Okan Haluk Akbay
  • Yayın Evi: EPSİLON YAYINEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 2240
  • Baskı No: 1. Baskı

Okuma Günlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google