Press "Enter" to skip to content

Ol Dedi Oldu / Big-Bang’in Nefes Kesen Öyküsü 1 Kitabı PDF İndir

Ol Dedi Oldu 1 adlı eserinde Taşkın Tuna, Big Bang’in nefes kesen öyküsünü Kur’an’ın ışığında anlatıyor. Uzay-zaman kavramı, kara delikler, atomun derinlikleri ve daha birçok konu son derece anlaşılır bir dille, ayet ve hadisler eşliğinde aktarılıyor. Evrenin doğumunu anlatan çalışmada, elektronun hareketinden yıldızların oluşumuna, kuasarlardan bir bitkinin damarlarına yürüyen özsuya kadar sayısız bilgi, bir roman tadı ve akıcılığıyla okura sunuluyor.
>Ol Dedi Oldu / Big-Bang’in Nefes Kesen Öyküsü 1 .
Ol Dedi Oldu / Big-Bang’in Nefes Kesen Öyküsü 1 kitabını pdf okumanın tam zamanı. Taşkın Tuna tarafından kaleme alınan ve Bilim & Mühendislik Popüler Bilim türünde yayınlanan Ol Dedi Oldu / Big-Bang’in Nefes Kesen Öyküsü 1 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Ol Dedi Oldu / Big-Bang’in Nefes Kesen Öyküsü 1 pdf indirme sayfasındasınız. Bilim & Mühendislik Popüler Bilim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 312 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Ol Dedi Oldu / Big-Bang’in Nefes Kesen Öyküsü 1 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google