Press "Enter" to skip to content

Olduğun Yerde Kal

Olduğun Yerde Kal pdf okumanın tam zamanı. Necati Akbaba tarafından kaleme alınan ve UÇANBALIK YAYINLARI türünde yayınlanan Olduğun Yerde Kal pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, 2013-09-16 yılında basılan ve 24 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

>Olduğun Yerde Kal .

Olduğun Yerde Kal bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050320909 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Necati Akbaba ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri UÇANBALIK YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2013-09-16 yılında yayınlanan Olduğun Yerde Kal için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

>Olduğun Yerde Kal .

Necati Akbaba ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Olduğun Yerde Kal pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 24 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

>Olduğun Yerde Kal .

  • ISBN: 6050320909
  • Kitap Adı: Olduğun Yerde Kal
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Necati Akbaba
  • Yayın Evi: UÇANBALIK YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2013-09-16
  • Sayfa Sayısı: 24
  • Baskı No: 1. Baskı

Olduğun Yerde Kal dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google