Press "Enter" to skip to content

Ölümcül Takip / Macera Geçidi 9 Kitabı PDF İndir

Bu macerada, bir narkotik komiserisiniz. Hapishaneden kaçan Albino adlı uyuşturucu baronunun peşindesiniz. Albino’nun deposuna yaptığınız baskın sırasında, en yakın arkadaşınız öldürülüyor. Sonrasında hem siz, hem de narkotik köpeğiniz K-9 yaralanıyor. İşte bundan sonra, Albino’yla aranızda soluk kesen bir takip başlıyor. Ölümcül bir takip bu…

Bu kitapta tam 12 farklı son var… Kimi iyi, kimi kötü… Romanın sonunda, yaşamı filmlere konu olan, başarılı, ünlü ve zengin biri olmanız mümkün… Kurulan bir tuzakta yaşamınızdan olmanız ya da bir suçlu gibi hapishaneye düşmeniz de… Bütün bunları, romanı okurken vereceğiniz kararlar belirleyecek.
BU KİTABIN KAHRAMANI SİZSİNİZ!
>Ölümcül Takip / Macera Geçidi 9 .
Ölümcül Takip / Macera Geçidi 9 kitabını pdf okumanın tam zamanı. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (yerli) türünde yayınlanan Ölümcül Takip / Macera Geçidi 9 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Ölümcül Takip / Macera Geçidi 9 pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 152 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Ölümcül Takip / Macera Geçidi 9 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google