Press "Enter" to skip to content

Ordu Ağzı Söz Varlığı

Ordu Ağzı Söz Varlığı pdf okumanın tam zamanı. Yük. Müh. M. Celal İzmirlioğlu tarafından kaleme alınan ve GECE KİTAPLIĞI türünde yayınlanan Ordu Ağzı Söz Varlığı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-11-30 yılında basılan ve 957 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Ordu Ağzı Söz Varlığı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9755097268 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yük. Müh. M. Celal İzmirlioğlu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri GECE KİTAPLIĞI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-11-30 yılında yayınlanan Ordu Ağzı Söz Varlığı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yük. Müh. M. Celal İzmirlioğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Ordu Ağzı Söz Varlığı pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 957 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9755097268
  • Kitap Adı: Ordu Ağzı Söz Varlığı
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yük. Müh. M. Celal İzmirlioğlu
  • Yayın Evi: GECE KİTAPLIĞI
  • Basım Yılı: 2017-11-30
  • Sayfa Sayısı: 957
  • Baskı No: 1. Baskı

Ordu Ağzı Söz Varlığı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google