Press "Enter" to skip to content

Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma

Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma pdf okumanın tam zamanı. James V. Kahn tarafından kaleme alınan ve HİPER YAYIN türünde yayınlanan Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2014-12-05 yılında basılan ve Karton Kapak sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6057931498 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. James V. Kahn ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri HİPER YAYIN yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2014-12-05 yılında yayınlanan Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

James V. Kahn ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser Karton Kapak sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6057931498
  • Kitap Adı: Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: James V. Kahn
  • Yayın Evi: HİPER YAYIN
  • Basım Yılı: 2014-12-05
  • Sayfa Sayısı: Karton Kapak
  • Baskı No: 1. Baskı

Örneklerle Birlikte Kütüphanelerde Konu Otorite Dizini Oluşturma dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google