Press "Enter" to skip to content

Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü

Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve BİLGE KÜLTÜR SANAT türünde yayınlanan Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2015-03-03 yılında basılan ve 296 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9944446266 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kollektif ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BİLGE KÜLTÜR SANAT yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2015-03-03 yılında yayınlanan Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kollektif ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 296 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9944446266
  • Kitap Adı: Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kollektif
  • Yayın Evi: BİLGE KÜLTÜR SANAT
  • Basım Yılı: 2015-03-03
  • Sayfa Sayısı: 296
  • Baskı No: 1. Baskı

Örnekli ve Açıklamalı Türkçe Deyimler Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google